Komu může být prospěšný minerál Tyrkys


Posted On Led 5 2023 by

Drahokam Tyrky stěží zejména ze své velmi pohledné a okouzlující barvy a my bychom si mohli o tyrkysové barvě něco připomenout.

Soucit a empatie – setkali jste se někdy s člověkem, v jehož vlastnostech nechybí nesmírná empatie a soucit s druhými lidmi? Někteří lidé jdou v těchto povahových vlastnostech ještě dál a považují za součást jednoty a celku i zvířata a rostliny. Naprosto se jim příčí zvířata zabíjet a konzumovat jejich maso a zároveň jim není zatěžko odchytit do sklenice pavouka nebo vosu a namísto smrtícího ortelu je vypustí do volné přírody. Tyrkys je minerál, který tyto vlastnosti podporuje, a to zejména tam, máte-li jej neustále na očích, například v podobě náramku na zápěstí nebo ozdoby nad kotníkem.

Podpora vnitřního citu a intuice

Intuice – člověk ztratil za dobu svého vývoje schopnost telepatické komunikace a intuitivního myšlení a vnímání a namísto toho příliš propadl do hmotných vlivů, které obrátil v touhu po majetnictví a ovládání druhých. Lidé vědomí si to dobře uvědomují a snaží se z tohoto negativního kruhu vystoupit. Nápomocný jim v tom může být právě Tyrkys, který podporuje vnitřní cit a intuici a pomáhá dobrat se hluboké vnitřní moudrosti.

Last Updated on: 21 listopadu, 2023 at 11:08 pm, by


Written by devene