Jedlé kelímky a talíře


Posted On Kvě 22 2021 by

Ba dokonce i taková brčka se dají jíst! Jsou vyrobena ze stejných surovin jako těstoviny a po jejich využití je můžete spořádat stejně jako pití, které jste díky nim před malou chvílí vysrkli. Ne, opravdu takové geniální „přístroje“ existují. S nimi se každá party stane zajímavou. Pokud chystáte například narozeninovou oslavu pro vaše ratolesti a chcete kromě tematiky zapůsobit na příchozí dětské hosty i něčím skutečně ojedinělým, co hned tak na každé oslavě neuvidí, pořiďte jedlé nádobí, které po jeho použití ani nebudete muset uklízet a třeba si je děti odnesou i domů, aby se mohli pochlubit rodičům, co na oslavě zažily.

102_rrrzgfg

I vegetariáni si přijdou na své 
Například taková jedlá lžička byla vyrobena z pšeničné, ovesné, rýžové, cizrnové a dalších druhů mouky, takže se neskládá z ničeho, co by nebylo vhodné jak pro vegetariány, ani dokonce i pro vegany! Navíc si můžete zvolit z několika dostupných příchutí a po spořádání lahodného dezertu si můžete jako třešničku na dortu sníst i samotnou lžičku, kterou jste jedli.

54_bez-nazvu2

Křup a máme uklizeno
Určitě to zažil nejeden z nás, který připravoval občerstvení ať už pro návštěvu nebo například na nějakou oslavu narozenin či party. Nejhorší je pak samozřejmě ono sklízení použitého nádobí, jeho umytí nebo naskládání do myčky a pak jeho úklid – to je za trest! Samozřejmě dnes se dají využít jednorázové obaly, a navíc už nemusíme používat ty plastové – jsou tady za ně náhrady jak papírové, tak i jednorázové jedlé talíře a příbory. To je potom ta správná věc – je to něco jako když si koupíme zmrzlinu v kornoutku a pak sníte kornout. Tady máte rovnou lžičku, příbor, kelímek nebo i talíř. Po oslavě vám nic nezůstane a nemusíte nic uklízet.

Last Updated on: 21 listopadu, 2023 at 11:11 pm, by


Written by devene