• Partner links

 • Vyberte si zlato


  Posted On Říj 11 2020 by

  Pokud má člověk peníze, má sice své jisté, ale vlastně do určité míry jenom zdánlivě. Protože peníze jsou ve své podstatě jenom poukázky, které vydávají centrální banky a které ovlivňuje kdeco, od pověstné neviditelné ruky trhu až po politiky. A to, co se hodí do krámu jedněm, nemusí vyhovovat jiným.
  A když se situace na trhu zkomplikuje, což je typické třeba i pro naši aktuální koronavirovou současnost, je to znát. Lidé se obávají, co přijde, a to se negativně podepisuje i na hodnotě peněz. Jež úměrně panujícím obavám klesá, a ti, kdo mají našetřeno, na tom tratí. Protože čím nehodnotnější peníze jsou, tím méně si za ně člověk koupí.

  zlaté destičky

  Chtělo by to tedy najít způsob, jak jejich hodnotu uchránit. Jenže všechna potenciálně možná řešení jsou nejistá. Investovat do cenných papírů? Proč by ne? Jenže zatímco tyto mohou přinést i solidní zisk, mohou zároveň napáchat i škody. A člověk se už nemusí shledat ani s tím, co do nich vložil. Vstoupit do nějakého investičního projektu? To je totéž. A uložit peníze na účet? Tam jsou sice pojištěné, jenže vzhledem k nulovým nebo nanejvýš minimálním úrokům tu hodnota vkladu také beznadějně klesá.
  Ale není třeba propadat skepsi. Jedno skutečně efektivní, a přitom solidní řešení, jímž se dá stabilita hodnoty peněz zajistit, existuje a je dostupné všem. A to jsou investice do zlata.

  zlatá cihla
  Zatímco hodnota peněz může klesat a v dobách jako je ta naše klesá, cena zlata je jistá. Ať se stane cokoliv, je vyloučené, že by někdo řekl, že je tento kov bezcenný, že už o něj nestojí. A protože je hodnota takového zlata jistá, nikdo o to do něj vložené nepřijde. Protože s tímto ani banky, ani politici machinovat nemohou.
  A tak je zlato v podstatě nad zlato. Je rozumné ho mít. A i vy byste si ho měli pořídit, zejména právě v dobách, jako je ta naše. Protože s penězi se může stát leccos, ale se zlatem vždy dobře pochodíte.


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup

  Last Updated on: 21 listopadu, 2023 at 11:08 pm, by


  Written by devene